Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Galatasaray Umduğunu Bulamadı! Teklifler Düşük Kaldı!

Galatasaray’da Zaniolo yolcu. Ancak

Galatasaray’da Zaniolo yolcu. Ancak Zaniolo’ya talip olan kulüplerin teklif ettiği rakamlar düşük kaldı. Zaniolo hangi takıma gidecek? Zaniolo bonservisi ne kadar? 

Galatasaray’da ayrılacağını yönetime de bildiren ve sosyal medya hesaplarından sütün Galatasaray paylaşımlarını silen Zaniolo için gelen teklifler değerlendiriliyor. Ancak Galatasaray Zaniolo konusunda büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Çünkü şu ana kadar gelen teklifler beklenin çok altında kaldı. Atalanta ve Fiorentina gibi ekiplerin teklif getirdiği Zaniolo için rakamlar düşük kaldı.

ŞARTA BAĞLI OPSİYON BELİRSİZLİĞİ
Milliyet’teki habere göre her iki kulübün de sarı-kırmızılılara 3 milyon kiralama ve 15 milyon euro şarta bağlı satınalma (belli maç sayısına ulaşması gerekiyor) teklif ettiği 24 yaşındaki oyuncu için rakam düşük bulundu. Galatasaray’da ayrıca şarta bağlı opsiyon maddesi nedeniyle de tereddütler bulunduğu belirtildi.

DOUYE-BİSSAKA-ASSİGNON

Cimbom ayrıca transferde, Rennes’de görev yapan 21 yaşındaki Fildişi Sahilli sağ bek Guela Doue’yi de listesine aldı. Bu pozisyon için Bissaka ve Assignon’u da düşünen Cim-Bom, Doue’de sorun çıkması durumunda alternatiflere dönecek. Rennes’in genç oyuncu için 7 milyon euro istediği belirtildi.