Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Batshuayi Rekabetini Galatasaray Kazandı!

Michy Batshuayi transferde Galatasaray ile Fenerbahçe’yi karşı karşıya getirmişti. Batshuayi’nin menajeri İstanbul’a geldi.

Michy Batshuayi transferde Galatasaray

SPOR GÜNDEMİMichy Batshuayi transferde Galatasaray ile Fenerbahçe’yi karşı karşıya getirmişti. Batshuayi’nin menajeri İstanbul’a geldi ve Galatasaray ile prensipte anlaştı.

Transferde Batshuayi  kapışması sona erdi. Fenerbahçe’nin yıllık 3 milyon Euro’dan 3 yıllık teklif ve 1 milyon lira imza parası önerdiği Batshuayi ile Galatasaraylı yöneticiler de görüşmüştü. Sarı-kırmızılılar da 3 milyon Euro imza parası ve yıllık 3 milyon Euro önermişti. Batshuayi iki ekipten hangisi tercih edecek soruları gündeme gelirken, yeni bir gelişme oldu.

CİMBOM’U TERCİH ETTİ

Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu’nun verdiği bilgiye göre Michy Batshuayi’nin Temsilcisi Meissa N’diaye transfer görüşmelerini sonuçlandırmak için avukatıyla birlikte İstanbul’a geldi. Fransız menajer bugün İstanbul’da Galatasaray yetkilileri ile bir araya geldi. Galatasaray, Michy Batshuayi’ye önerdiği 3 M €’luk imza parasını üç yıllık sözleşme süresine yayarak ödemeyi teklif etti. Batshuayi’nin temsilcisi bu teklifi kabul etti. Batshuayi Galatasaray ile büyük ölçüde anlaştı.

Buna göre Galatasaray’ın Batshuayi’ye yıllık 3 milyon Euro maaş, 3 milyon Euro imza parası ödeyeceği ve bu imza parasının 3 yıla bölünerek; ilk yıl 1.5 milyon Euro, ikinci yıl 1 milyon Euro ve üçüncü yıl 500 bin Euro olarak verileceği öğrenildi.