Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Olimpiyatta Dişli Rakipler Çıktı

Kadın Voleybol Milli Takımımızın Paris Olimpiyatları’ndaki gruptaki rakipleri belli oldu. Kadın voleybolcuların rakipleri kimler?

Kadın Voleybol Milli Takımımızın

Kadın Voleybol Milli Takımımızın Paris Olimpiyatları’ndaki gruptaki rakipleri belli oldu. Kadın voleybolcuların rakipleri kimler?

Fransa’da yapılacak 2024 Paris Olimpiyatları’nda Kadın Milli Voleybol takımımızın rakipleri de belli oldu. Buna göre Millilerimiz İtalya, Hollanda ve Dominik Cumhuriyeti ile C Grubu’nda yer alacak. Organizasyonda ilk 2 sıraya giren 2’şer takım ile birlikte en iyi 2 üçüncü takım çeyrek finale adını yazdıracak. Ay-yıldızlı kadınlarımız, bir üst tura yükselmek için mücadele verecek.

27 TEMMUZ’DA BAŞLAYACAK

A Grubu’nda Fransa, Amerika, Çin, Sırbistan, B Grubu’nda ise Brezilya, Polonya, Japonyave Kenya yer alıyor. 12 takımın dörderli 3 grupta mücadele edeceği ilk aşama sonrasında gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan 6 ülke ile en iyi 2 üçüncü olmak üzere toplam 8 takım, adını çeyrek finale yazdıracak. Olimpiyat, 27 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında Paris’te yapılacak. Kadın voleybolcularımızın ilk hedefi gruptan çıkmak olacak.