Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sefo’nun Türkiye’m Şarkısı Videosu Beğeni Topladı

Ünlü şarkıcı Sefo’nun A Milli Futbol Takımımız için hazırladığı Türkiye’m şarkısı büyük beğeni toplamıştı. Bu şarkı için çekilin klibin videosu da izlenme rekorları kırıyor.

Ünlü şarkıcı Sefo'nun A

Ünlü şarkıcı Sefo‘nun A Milli Futbol Takımımız için hazırladığı Türkiye’m şarkısı büyük beğeni toplamıştı. Bu şarkı için çekilin klibin videosu da izlenme rekorları kırıyor.

Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Futbol Takımımız için ünlü şarkıcı Sefo, şarkı hazırladı. Sefo, aylarca üzerinde çalışarak yeni müzik melodileri ile hazırladığı besteye cesaret, başarı ve inanç temalı sözler yazdı. Sonrasında “Türkiye’m” isimli şarkının klibi de hazırlandı.

KLİPTE 550 KİŞİ GÖREV ALDI

Millî Takım futbolcularımızın ve teknik heyetimizin de beğenisini kazanan “Türkiye’m” isimli şarkıyı besteleyen ve stüdyo kaydı dahil tüm kayıtları Almanya’daki ve Türkiye’deki stüdyolarda masraf dahi almadan hazırlayan Sefo, “Türkiye’m” şarkısını A Millî Takımımız adına tescil ettirdi ve şarkıyı A Millî Takımıza ve Türkiye Futbol Federasyonu’na hediye etmişti.

“Türkiye’m” şarkısı için hazırlanan klibin çekimleri Beykoz Kundura’da ve Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapıldı. Kamera önünde 400, kamera arkasında 150 kişinin görev aldığı klip toplam 50 saate yakın süren titiz bir çalışmanın ürünü oldu. Türkiye’m şarkısının klibi, yayınlandıktan sonra kısa süre içinde büyük beğeni topladı.